Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

eg håper noen kan svar meg på dette spørsmåle. eg har gått to dager over tida nå å eg har øme å litt tunga bryster.. kan eg være gravid? når bør eg ta gravidietstesten for å være sikker på om eg kan være gravid? håper på noen gode svar..

 

anna21

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ta den gjerne om morgenen:) Og øme og litt tunge bryster kan være et tegn på at du er gravid;)

 

*krysser fingrene*

Skrevet

det eg egentlig meinte var når eg burde ta testen om 1 uke eller 2 for eg kan vel ikke at den nå?

Skrevet

Du kan ta den nå! Fra og med den dagen du skulle hatt mensen:)

Skrevet

lykke til:) spennende:)

Skrevet

Du kan ta testen samme dag som du forventer mens, med CB går det an å ta tidligere, men da kan det hende du får negativt svar selv om du er gravid.

 

 

*krysser fingrene*

Skrevet

åssen skal den testen se ut vist eg er gravid? er litt usikker på dette for det er første gong eg blir gravid vist eg er det men håper på det beste for eg har hatt lyst på unge lenge nå:)

Skrevet

Kommer an på hvilken type du har? Det følger jo med enkel bruksanvisning. På noen er det et kryss, på andre to streker, eller det står gravid/ikke gravid hvis det er en digital test.

 

Lykke til:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...