Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har noen av dere vært kjempedårlig med nr 1, å fått en gutt, mens med nr to har du vært i superform å fått gutt da å??

Skjønner, jeg har det slik nå, så bare lurer på om forskjell på formen kan ha noe å si på kjønnet, kanskje det blir jente nå som jeg ikke er dårlig....noen som har noe erfaring med det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg har en gutt og nå venter jeg jente og jeg har ikke vært dårlig noe av gangene, så jeg tror egentlig ikke det har noe å si.

Skrevet

det samme har jeg også lurt på...

var kvalm de første 23 ukene med sønnen min, og har ikke vært kvalm i det heletatt denne gangen.. er 23+2 i dag.. :)

 

klem, og lykke til!

 

Skrevet

var i kjempeform med min første, det ble en gutt.Nå i dette svangerskapet har jeg vært superkvalm, kasta opp, vært kjempetrøtt og formen er stort sett dårligere. UL viste at det blir en jente..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...