Kristannaa Skrevet 11. august 2006 #1 Skrevet 11. august 2006 Når jeg legger meg ligger jeg alltid på siden,men når jeg våkner så er det alltid på magen!så blir jeg jo litt bekymra da,er det bra å ligge på magen?noen som vet?har ikke funnet noe stoff om det i de bøkene jeg har..
*Lucia* Skrevet 11. august 2006 #2 Skrevet 11. august 2006 Nei, det er nok ikke farlig! :-) Babyen ville nok vekt deg hvis det ble for trangt.
Hanne og jentungen Skrevet 11. august 2006 #3 Skrevet 11. august 2006 Det er, såvidt jeg vet, ikke farlig. Det jeg har hørt er at det blir ubehagelig for deg i god tid før det blir ubehagelig for ungen:)
Anonym bruker Skrevet 11. august 2006 #4 Skrevet 11. august 2006 jeg har også tenkt på det er om det er farlig, for jeg elsker å sove på magen, men nå er jeg komt i uke 25 og det er ikke mulig å ligge på magen lenger, veldig ubehagelig blitt gitt....så benytt deg av muligheten så lenge det ikke er vondt sier nå jeg
Kristannaa Skrevet 11. august 2006 Forfatter #5 Skrevet 11. august 2006 ok takk:) bekymrer meg for det meste som går ann,hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå