sjettejuli Skrevet 10. august 2006 #1 Skrevet 10. august 2006 pumper meg nå, og den kommer til å stå et par timer. Måjeg varme melken,eller kan den serveres romtemperert?
3 skatter ute:) Skrevet 10. august 2006 #2 Skrevet 10. august 2006 romtemperert er greit, det anbefales vel og kjøle ned melken med en gang den er pum,pet- men slurver litt med det selv jeg altså- så da er det jo greit og sette den litt i en boks m varmt vann så den ikke er helt kjøleskap kald. men 37 grader, det er hvertfall ikke den pumpede melken min lille tulle får, og hun drikker den uten protest hun. de sier- bedre for kald enn for varmt hvertfall:)
sjettejuli Skrevet 10. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 10. august 2006 visste ikke at den måtte settes i kjøleskapet, har lest at den kan være i romtemp ca 6-8 timer?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå