Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvorfor skal dyr på død og liv tråkke og stikke snuta opp i tastaur et..tastaturet? Nytter jo ikke å få gjort noe som helst her. Og dytter jeg han ned på gulvet, hopper han opp igjen før jeg får sukk for meg. nå har han like godt lagt seg til å SOVE med hode PÅ nedre del av laptoppen! Kommer jo ikkwe ikke til her. Tror netsen jeg skal legge meg ne'på sammen med han. DØdstrøtt alikevel. her ble det mye feil ser jeg, skylder på hundski..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Godt du har en liten vovve da! Min er stor gutt og legger han seg på pc'n er det bare å samle sammen småbitene og kaste i søpla ;-D

 

Kos deg med småen da,sove godt:-)

Skrevet

Hehehe ja det kan du si:) Han er ikke så stor nei. Veier ikke mer enn 4kg. Men fy som han kan finne på utspekulerte ting for at jeg skal vie oppmerksomheten til han. Har fått dyttet han ned fra pc'nå, så nå snorker han på fanget mitt.

 

Nå skal jeg også ta en liten blund, glipper med øynene, klarer bare ikke å legge bort pc'n..

Skrevet

dyr gjør mye rart.. Heheheh

 

Du får ta den en blund :D Jeg er like trøtt i dag, men i morgen har jeg kort dag på jobb og er ferdig kl 13 :D det er godt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...