luva* Skrevet 10. august 2006 #1 Skrevet 10. august 2006 i morgen skal jeg endelig på UL, og jeg er veldig spent. åpenbart. stort sett har det gått fin på jobb fram til i dag, men i dag har det bare vært tull. det er faktisk ikke mulig å få gjort noe som helst her i dag, for jeg tenker bare på undersøkelsen i morgen. så nå lurer jeg bare på om jeg skal la jobb være jobb, og legge meg ned foran tven og vente på bedre tider... konsentrasjonen er i alle fall bak alle blåner. flere enn meg og gøril som skal på UL i morgen?
*største ønsket* Skrevet 10. august 2006 #2 Skrevet 10. august 2006 jeg skal også til ul i morgen! Gleder meg, da jeg har en god følelse rundt det hele. Satser på uttak på mandag
*største ønsket* Skrevet 10. august 2006 #3 Skrevet 10. august 2006 hehe, har prøvd å endra nicket mitt, da jeg ikke har skrevet innlegg på år og dag så du kan si det sånn at det er mye mer enn 15 pp nå.. =)
MissDolly-tobarnsmor Skrevet 10. august 2006 #4 Skrevet 10. august 2006 jeg skal oxo på ul i morra. håper virkelig egga har modna å kan ta ut til mandag el noe.. jeg har ferie i 2 uker til . så sykemelding hvis jeg blir ruger lykke til jenter
litjpia77 Skrevet 10. august 2006 #5 Skrevet 10. august 2006 Jeg og skal til ul!! "Tidlig ul" riktignok, stim.dag 5. Den vanlige ul blir på tirsdag, uttak i slutten av neste uke antageligvis. Spennende! Lykke til alle sammen! Får håpe alt ser ut som det skal!
luva* Skrevet 11. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 11. august 2006 liten framdrift her, lurer på om gonal-f sprøytene ikke likte å være på campingferie. uansett tre dager med 150 dose satser vi på nå. ny ul på mandag. hvordan gikk det med dere andre?
*største ønsket* Skrevet 11. august 2006 #7 Skrevet 11. august 2006 Hei! jeg var på UL i dag. Kunne ikke vært mer fornøyd! Alt så helt perfekt ut, og det blir uttak på mandag, og tilbakesetting på onsdag Kan ikke tro at det er sant. Har liksom venta så lenge på dette. Jeg krysser fingre og tær for oss alle. Er sikker på at dette blir en fruktbar høst!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå