Gå til innhold

Økedager- pumpe hver time, gi bryst hver 3 + pumpet mm?


Anbefalte innlegg

Lurte på om istedet for å ha gutten sutrende hele dagen og at jeg ikke har noe å forholde meg til av tid (skal ha dåt og 30års dag til helgen med 11 overnattingsgjester):

Kan jeg pumpe meg hver time og la han få pupp hver 3 (om han vil det) og da gi han de utpumpede mengdene etter måltidet? Det bør vel stimulere like bra og så får han sovet mellom øktene og ikke minst slipper han all magetrøbbelen av all småspisingen hele dagen. Om jeg pumper hver time så øker det vel like mye som om han har 9 rotete måltider i døgnet? Er helt utslitt. Han er snart 10 uker og veier 5 kg. Får helt angst av tanken på at jeg en dag skal klare å gi 1500ml i døgnet på forhåpentligvis 6 måltid.

Fortsetter under...

Ja, nesten. Pump en time etter puppen og vent i to. Da er du oppe i 80% (mot 40% etter 1t).

Oeker du saa mye og har viktige ting planlagt saa ha Lecitin i huset(dose er 1200mg kapsler, tre om dagen, helsekost) hvis du faar tilstopping. Goey med 11 husgjester og bb paa samme tid!

Og faa deg litt soevn!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...