Murmeline Skrevet 9. august 2006 #1 Skrevet 9. august 2006 Har tatt seg opp kraftig de siste par dagene, men synes det er litt drøyt å begynne m ammeinnlegg allerede...?
Johanne B Skrevet 9. august 2006 #2 Skrevet 9. august 2006 Har hatt det en stund allerede.. bedre enn at det lekker igjennom bh og genser osv..
Murmeline Skrevet 9. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 9. august 2006 Ja, isj, ikke gøy med fleker på klærne..
Mersa og gutta <3 Skrevet 9. august 2006 #5 Skrevet 9. august 2006 Jeg gikk til innkjøp av ammeinnlegg med en gang jeg begynte å lekke...Kjipt å stå å undervise og plutelig merke at man er våt på puppene!! :-) Men har heldigvis blitt veldig mye mindre nå så sluttet å bruke d. Får vel tidsnok bruk for det igjen!
*Udon'tKnowMe* Skrevet 9. august 2006 #6 Skrevet 9. august 2006 Jeg har også brukt det lenge.. er så stygt med flekker på klærne så.. Anbefaler avent sine engangsinnlegg dersom du finner det for godt å kjøpe =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå