Hermelina Skrevet 9. august 2006 #1 Skrevet 9. august 2006 Hatt det hele denne uka nå, en gnagende skallebank bak panna og føler meg sår i øynene. Føler at jeg blir ekstra sliten av det. Noen som har noen gode tips? Ellers så skal jeg på svangerskapskontroll til legen i morgen.
Simen og Julie Skrevet 9. august 2006 #2 Skrevet 9. august 2006 forklar det for legen i morgen så får du sykemeld... det hjalp meg... var hjemme i senga ei uke... sov MYE... og drakk mye vann..
Hermelina Skrevet 9. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 9. august 2006 Får man sykemelding fra lesesalen da? Hadde vært noe å legge frem for veilederen det!! Da hadde jeg hvertfall hatt en god unnskyldning for å utsette intervjuene til masteren til oktober, og ikke ha så dårlig samvittighet for det! : )
CiljaS Skrevet 9. august 2006 #5 Skrevet 9. august 2006 Heisann! Kjenner til det problemet. Sinnsykt plaget selv. Legen tittet opp i nesa mi og fant ut at nesegangene mine var ganske trange (er jo vanlig når en er gravid), han anbefalte å bruke saltvannspray eller skylling ofte da smertene kunne være i bihulene. Jeg må innrømme at jeg ikke har vært superflink til å bruke sprayen, men det har hjulpet tror jeg. Prøv da vel, skader ikke.. Hodepine er forferdelig, setter en helt ut.. Skal bli flinkere til å bruke den selv, kanskje hodepinen blir helt borte! Kan jo også være blodprosenten din, men du har vel sjekket den og blodtrykket. Snarlig god bedring!
Hermelina Skrevet 9. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 9. august 2006 Ja, er tett i nesa om natta da, så kan bare ligge på ryggen. Ellers har det vært litt stress med flytting og jobbing og varme i det siste. Tar vel noen nye blodprøver i morgen, så får vi se hva legen sier i morgen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå