2011ee Skrevet 6. august 2006 #1 Skrevet 6. august 2006 Er det noen som vet om svømming for gravide (vannaerobic eller noe) i nærheten av Tønsberg? Har nemlig tenkt å begynne, bra for bekkenet.
*Lucia* Skrevet 6. august 2006 #2 Skrevet 6. august 2006 Nei, men jeg skulle gjerne visst om det var noe i nærheten av Sørum også! :-)
Beibi82 Skrevet 6. august 2006 #3 Skrevet 6. august 2006 Hei på deg ) Jeg har spurt jordmor om detta, hun sa at nærmeste var i sandefjord (bor i Horten)... men kan jo dra på svømmehallen alene da.. men blir jo ikke det samme liksom. Synes ikke det er så lett å komme i gang aleine.
SuSiii Skrevet 6. august 2006 #4 Skrevet 6. august 2006 jeg har også lett etter et tilbud om svømming for gravide,eller vannaerobic...i stavanger/sandnes området området..noen som vet hvor man kan finne det??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå