SpiseLise Skrevet 5. august 2006 #2 Skrevet 5. august 2006 Nikoline er veldig pent og søtt, jeg er bare så usikker på om det kanskje er i søteste laget hvis du skjønner hva jeg mener. Har vanskelig for å se for meg en voksen dame som heter Nikoline. Men det var det jo sikkert mange som tenkte om våre navn en gang i tiden også!
Anonym bruker Skrevet 5. august 2006 #3 Skrevet 5. august 2006 Nikoline, Nikotine, lissom.... Ikke helt min smak....
Anonym bruker Skrevet 5. august 2006 #4 Skrevet 5. august 2006 Nikoline er kjempefint!:-) Liker nesten alle navn som slutter på -ine.. De er så søte:-)
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 5. august 2006 Forfatter #6 Skrevet 5. august 2006 Kansje enig i at det er litt for søtt.. men jeg hadde en tippoldemor som het det, derfor har vi snakket om å bruke det!! Må nok tenke litt på det, er jo ikke gravid enda da..)
prysseluskan Skrevet 5. august 2006 #7 Skrevet 5. august 2006 Det er ganske søtt ja. Hva med Nikola? Det er litt tøffere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå