Lapez Skrevet 5. august 2006 #1 Skrevet 5. august 2006 Nå har jeg bare gått å telt dagene til jeg får flytte over hit til dere i 2.trim. Har blitt så utrivelig på 1.trim desverre, - når det er sagt vil jeg si at jeg heter Christina, bor i Trondheim og skal ha barn 25 februar:)
Hanne og jentungen Skrevet 5. august 2006 #2 Skrevet 5. august 2006 Uffda, ikke bra med utrivelige fora:(, men da er det iallefall godt du nå er klar til å komme inn til oss:)
ChaChi Skrevet 5. august 2006 #3 Skrevet 5. august 2006 gratulerer med overstått 1 tri, og velkommen inn til oss:) jeg er også fra trondheim:) 24 år, og har termin 12 desember:)
Gjest Skrevet 5. august 2006 #4 Skrevet 5. august 2006 Godt du kan komme over til 2 trim da=) Jeg synes ikke det var noe særlig på 1 trim. selv jeg. Jeg har termin 29 januar, er fra Fredrikstad =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå