Anonym bruker Skrevet 4. august 2006 #1 Skrevet 4. august 2006 Har dere barnets navn klart? Jeg har ikke tenkt tanken i det hele tatt. Alt for tidlig. Men noen har alltid et favorittnavn de vil satse på. Hvilket navn velger dere?
Mamsebumsen- med gutt og jente Skrevet 4. august 2006 #2 Skrevet 4. august 2006 Er ikke noe fan av poppis navn! Jeg jobber i barnehage. Vi har flere navn som går igjen blandt samme kullene. Om dere ikke liker populærnavn topp 10 på lista hopp over: Martin Hedda Leah HANNA/Hanne Vilde Sebastian Adrian Isak Noah Emilie Sander Casper/jesper Vel det er bare å sjekke på www.ssb.no
gutt 07 + baby 09 Skrevet 4. august 2006 #3 Skrevet 4. august 2006 Har snakket litt om det. Det var faktisk min kjære som tok det opp etter at vi bestemte oss for å prøve. Jeg liker gamle navn, men kanskje ikke av det helt vanlige. Synes Jarand er et flott guttenavn!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå