Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi fikk svar idag og fikk høre at mannen hadde litt nedsatt kvalitet. Men noe annet rart at det var som følge av nedsatt fertilitet hos partner. Er ikke det merkelig? hva mener de med det og hvordan vet de noe om meg via hans sæd??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kan dessverre ikke hjelpe, men synes du bør ringe legen din å spørre.

Skrevet

Det synes jeg hørtes rart ut.. jeg ville ringt legen for å få en forklaring! Aldri hørt om dette før..

Skrevet

mmm..merkelig.Ring legen du.

Skrevet

Ringte legen som forklarte nærmere. De mnte at siden hans prøve var ganske bra, men litt nedsatt så kunne problemet ligge hos meg. Hehe så jeg misforstod litt. Fikk helt noia jeg..Jaja da vet vi at han ikke har super kvalitet så tar gjerne imot tips om hva vi kan gjøre med det.

Skrevet

Han burde ta sink tabletter :o) Det skal vist nok være bra for mannen i prøve perioden..... Jeg dytter dem i min hver dag he he!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...