Gå til innhold

Har vært borte en stund jeg....


Anbefalte innlegg

Skrevet

husker noen meg.....?? *rødme*

 

Har ikke hatt så mye å si eller svare på... Så..

 

Har derimot vært hos akupunktur-dama igjen (2.gang).

Er nettopp ferdig med mens, så det passer bra sa hun:)

 

Satte 3 i øret, 2 i magen, 2 i hvert bein, 1 i håndleddene, 1 i hodet(!), 1 i panna. Men ingen av de gjorde særlig vondt. Kanskje de i magen.....?

 

Kjenner eggstokkene har fått fart på seg. Høres kanskje rart ut, men det er sånn jeg opplever det. Et hvert tegner bra! ;)

Sist var jeg kjempekvalm i en uke. denne gangen er jeg ikke det(foreløpig).

 

Denne 8.pp er jeg supertent på at ting skal gå bra. SELV om jeg egentlig mer enn før tar ting litt på sparket. Skal bare følge med på EL-slim/smerter. Så det er jo ganske enkel oppgave, og lite stress. :)

 

Temper ikke, ingen EL-tester, ingen skjemaer.... Tar ting som det kommer. Men følger spent med her inne. Her skjer det jo litt av hvert ser det ut til!!!! :) *thombs up* :)

 

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tror jeg kanskje har sett nicket ditt her før....Velkommen tilbake skal du være!!!

Skrevet

husker deg ja!! Håper akupunkturen hjelper da!!

Skrevet

Husker deg jeg!

Jeg har nå vært her inne siden januar.

Til tider føles det som om "alle andre" bare er en liten svipptur innom før de flytter over til 1. tri...

 

Jeg prøver også alternativ behandling, for å prøve å få kroppen i normal gjenge. Hadde min tredje soneterapitime idag, og merker helt tydelig at det har effekt på kroppen. Men som hun dama sier så tar det tid før kroppen har fått renset seg.

 

Lykke til med 8.pp da

Skrevet

Jeg husker deg da:)

Har vært borte ganske lenge selv, kom tilbake for et par dager siden, var godt å ha litt sommerferie. Men nå har jo jeg også hengt her inne siden januar da...

 

Lykke til med virkningen av nålene:)

Skrevet

Jeg husker deg =)

Velkommen tilbake!

Spennende med akupunktur da...=)

Skrevet

Takk for hyggelige meldinger:)

 

Håper nåla gjør jobben sin. Merkelig at noen skal få utslag på dette...

 

Men som sagt skal jeg la dagene gå sin gang denne perioden. Så får vi se:)

Skrevet

Ja, husker deg vettu sunshine ;o)

 

Så spennende dette med akupunktur da! Jeg synes det virker veldig interessant! Hold oss oppdater om dette ikke sant?

Skrevet

Oppdatert skulle det stå....men det skjønte du...går litt fort i svingene!

Skrevet

javisst, javisst :)

 

Hvor lenge har du prøvd igjen, emblamamma? Hva med deg og akupunktur? Noe for deg? Eller syns du det virker litt bortkasta... :s

 

 

Skrevet

Velkommen tilbake :-)))))))

 

Håper de sitter en spire hos de denne pp :-))))

 

 

Skrevet

husker deg jeg ja..velkommen tilbake.Så spennde da....går selv til akupunktur nå og skal ha soneterapi neste gang nå.Håper det går sussen for oss.Lykke til.

Skrevet

Jeg er i min 4 pp. Tenkte å prøve hostesaft denne pp'n så får vi se hva neste pp bringer :o) Synes akupunktur er verdt å prøve, kan hende jeg prøver det også....jeg er vel mer eller mindre overbevist om at det hjelper :o) Så svaret på ditt spm. er at jeg synes det ikke er bortkastet!

 

 

 

Skrevet

Velkommen tilbake sunshine:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...