1+1=2 Skrevet 3. august 2006 #1 Skrevet 3. august 2006 Hei Er det noen av dere som hadde mer utflod i starten? Det er to uker siden inseminasjonen og jeg har hatt utflod "on and off" siden dag 1...Vet ikke om jeg er gravid ennå. Dette er første forsøk så alt er litt nytt for meg:o) Tror ikke det er infeksjon for da ville det vel vært mer vondt?? Nå har jeg kun litt menssmerter også llitt on and off!
❤lille stjerne❤ Skrevet 3. august 2006 #2 Skrevet 3. august 2006 Hei! Hvis det ikke klør, svir eller lukter vondt av utfloden tror jeg ikke det er sykelig. Men hvis du er usikker kan du sjekke med legen din.
1+1=2 Skrevet 3. august 2006 Forfatter #3 Skrevet 3. august 2006 Nei det gjør heldigvis ikke det...Venter litt til og ser. Takk for mail:o)
Anonym bruker Skrevet 5. august 2006 #4 Skrevet 5. august 2006 Jeg hadde økt utfold, hvitaktig. Og var gravid! Håper du har lykkes!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå