Gå til innhold

4 1/2 mnd. og mat


husmorwannabe venter beby nr.3

Anbefalte innlegg

startet så vidt det var i går med holle hirsegrøt, veldig tynn og kun 50 ml. og med malte ekstrakt. men hun gråter når flaska er tom! og hun har bærsja 2 ganger i dag, så det virker ikke som det har stoppet opp for henne. nå lurer jeg på om jeg skal gi henne 50 ml til i kveld, eller burde jeg vente noen dager? hva ville dere gjort?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5804328-4-12-mnd-og-mat/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Vesla vår var heilt hol etter meir mat, tydelig at puppen ikkje var nok. Prøvde med risgrøt, hu jafsa det i seg om kvelden og roa seg tydelig meir. (faktisk ga me mme i tillegg om kvelden då puppen var tom før hu sovna i 3 veker før me prøvde grøt -leste ein plass at det var bedre å starte tidlig med grøt enn å spe på med mme fast -pga stoffer i mme (husker ikkje heilt), mn så altså grøt)

 

Etter ei veka var hu oppe i full porsjon - er nå 4,5 mnd.

 

Nå har ant nattmåltid auka veldig og er litt urolig på formiddagen- virkar alltid litt sulten.. så i dag prøvde eg ut grønsaksmos. Kun et par skeier, men det gekk fort ned gitt. Skal prøve med dette på formiddagen og sjå om hu roer seg meir etterkvart.

 

Då me starta ga me litt kvar kveld me då me såg at fordøyelsen funka fint. Hadde gitt litt i kveld eg.

 

Lykke til! =)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5804328-4-12-mnd-og-mat/#findComment-5804700
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...