Gå til innhold

Anbefalte innlegg

... nå ligger han på gulvet og det høres ut som om han synger, hehehe, han sier nanananana og innimellom stopper han og øver seg på å rulle, han har greid det på 3 av 40 forsøk hehehe, dumme armen som kommer i veien, men han blir bedre og bedre.

 

hmmm, og han som egentlig skulle ha sovet nå (får ikke sove etter klokken 4 for da er det umulig å legge han til 7) men han er så våken, ja dette kommer til å bli en artig kveld :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5793101-s%C3%A5-han-koser-seg/
Del på andre sider

Fortsetter under...

ja er det ikke koselig å høre at de "synger" hehe gutten min pleier å si ifra når han er sulten også na na sier han da

men når du legger han så tidlig som kl 19 sover han hele natta da..??

jeg sliter litt med våres han kan godt legge seg kl 21-22 og våkne rundt 4-5 tiden for da er han sulten.......blir kanskje bedre når jeg begynner med grøt.......på kvelden

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...