Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

I det siste har jeg blitt så utålmodig og syns det er veeeeeldig lenge å vente til 24 desember.. Sikkert fordi jeg har merka så mye mer bevegelse og det har gått opp for meg at det er en liten jente inni der, men skulle ønske det var langt ut i desember nå jeg... Har sååå lyst til å hilse på henne... (Men hun skal vel få lov til å vokse seg stor og fet ;)

Er det bare meg eller?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke bare deg... Uten å overdrive så føles det som det er 200 år til terminen! "Gleder du deg?" -spør de... joda...men det er liksom 200 år til, sååå..

Hehe, neida, det blir nok vår tur og...halvveis nå i hvertfall:)

Skrevet

Ja, det er vel bare et sunt tegn på at man gleder seg.... Men det er alt for lenge til uansett...

Skrevet

ja, jeg også synes det er en evighet til termin...... gleder meg så til å møte den lille gutten vår "face to face"...... :o)

Skrevet

Hvor mange år siden er det vi har gleda oss SÅÅÅÅ mye til jul?!?!?! :-)

Skrevet

Nei, det er ikke bare deg... Synes det er leeeenge til jeg oxo, evigheter til:( Men det er koslig å gå gravid, så jeg nyter hvert øyeblikk:))

Skrevet

lucia sa det best her nå, synes jeg...

hvor lenge siden er det ikke siden vi gleda oss såååå mye til jul??

for min del, er det ganske så mange år det er snakk om!

gleder meg, og kan nesten ikke vente til babyen skal ut!! (vet det gjør vondt, men gleder meg fordet)

sant som gravidnr.2 sier, det er koselig å gå gravid!! får jo så mye oppmerksomhet ;) hehe

 

klem!

Skrevet

Jeg synes faktisk det går fort, men merker at jeg er litt utålmodig nå. Men ettersom dette mest sannsynlig er siste gang jeg går gravid har jeg tenkt å nyte det skikkelig. Selv om jeg plages av bekkenløsning og halsbrann.... Men jeg må innrømme at jeg gleder meg til vi kan skifte til desember på kalenderen i år ja...

Skrevet

Ikke bare deg!! Jeg venter og venter til 5 desember:P Er så utålmodig å har så lyst å holde den lille prinsen/prinsessa mi i armene :D

Gleder meg så utrolig mye :D

Skrevet

jeg har aldri ønska at det skal gå fort til jul før.... m nå.......!!!!!!!!! termin 2 des, og det virker som en evighet til... tenker ikke på selve fødselen egentli, bare når dem legger nurket på brystkassa etter fødsel... når jeg ser det på film, så griner jeg... jeg nyter å gå gravid, m det kan gjerne gå litt fortere.....gleder meg til jenta vår skal bruke de søte rosa army buksene hun har fått...hihi... søtt.....'klems

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...