Gå til innhold

Oslo treff uke 32?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jenter,

 

Vet ikke om alle er kommet hjem etter ferien, men for meg så hadde uke 32 passet fint, hvis ikke sliter jeg litt med barnevakt resten av mnd, pga mann som jobber turnus.

 

Vi kan vel og gjøre som resten av Bim gjengene og evt gå på Egon i Oslo, da det er passe dyrt/billig for de fleste. Og de har litt variert utvalg.

 

Dere må gjerne komme med forslag om andre steder eller tidspunkt.

 

Heng dere på denne om dere er interessert?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

selvom jeg akkurat har kommet inn i andre trimester (begynner på min femtende uke i morgen), får jeg bli med ?

Skrevet

ja, glemte å skrive i overskriften at det var oss som var januar og februar klubbene, men alle er uansett velkommen! Det var bare at vi tenkte at vi som er ca like langt kunne møte jevn gravide..

 

Jeg er og i uke 15 nå da..

Skrevet

jeg fikk termin 22 januar, men den ble satt helt på måfå, bare for å ha noe å gå etter ettersom jeg ikke husker når jeg hadde mensen (at all). satt min egen termin etter å ha vært på privat ultralyd, var da uke 8 omtrent, og har satt termin til 3 februar. men januarbaby blir det nok uansett, sånn som det er nå så heller alt mot keisersnitt..

Skrevet

uke 32 er flott det..... bare velg en dag mellom mandag-torsdag..fredager er ikke lurt for da reiser mange bort for helgen kanskje....eller så starter liksom familiehelgen... :-)

Skrevet

Da er jeg på ferie (unntatt fredag, lørdag og søndag) men jeg blir gjerne med neste gang.

Skrevet

Ja jeg er med! Men ikke på torsdag, da kan jeg ikke.

Skrevet

okei, jeg kan hele uka. så skal vi prøve onsdag eller? onsdag kveld? skal vi bare legge ut på bim treff og se hvor mange som kan på onsdagen i uke 32?

Skrevet

Mulig jeg kan - må se det litt ann på onsdagen, både dagsformen og om mannen min kan passe førstemann :o)

Skrevet

Meld dere på inne på oslo treffet da jenter =) så har vi oversikt over hvor mange vi er ... Blir så koselig da!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...