Gå til innhold

Oslo treff uke 32?


Anbefalte innlegg

Hei jenter,

 

Vet ikke om alle er kommet hjem etter ferien, men for meg så hadde uke 32 passet fint, hvis ikke sliter jeg litt med barnevakt resten av mnd, pga mann som jobber turnus.

 

Vi kan vel og gjøre som resten av Bim gjengene og evt gå på Egon i Oslo, da det er passe dyrt/billig for de fleste. Og de har litt variert utvalg.

 

Dere må gjerne komme med forslag om andre steder eller tidspunkt.

 

Heng dere på denne om dere er interessert?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5791064-oslo-treff-uke-32/
Del på andre sider

Fortsetter under...

ja, glemte å skrive i overskriften at det var oss som var januar og februar klubbene, men alle er uansett velkommen! Det var bare at vi tenkte at vi som er ca like langt kunne møte jevn gravide..

 

Jeg er og i uke 15 nå da..

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5791064-oslo-treff-uke-32/#findComment-5791602
Del på andre sider

jeg fikk termin 22 januar, men den ble satt helt på måfå, bare for å ha noe å gå etter ettersom jeg ikke husker når jeg hadde mensen (at all). satt min egen termin etter å ha vært på privat ultralyd, var da uke 8 omtrent, og har satt termin til 3 februar. men januarbaby blir det nok uansett, sånn som det er nå så heller alt mot keisersnitt..

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5791064-oslo-treff-uke-32/#findComment-5791692
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...