☆3SMÅTROLL☆ Skrevet 1. august 2006 #1 Skrevet 1. august 2006 Er 13 uker på vei og føler allrede liv, magen har blitt kjempe stor, (har alltid hatt litt mage sen før) kjenner sparkene så godt igjen fra 1 graviditet, da følte jeg liv i uke 15 så jeg vet ikke hvis det er noe som noen kan føle fortere enn andre, vet at dette ikke er noen tarm bevevegelse føles akkurat ut som en liten sommerfugl, det er så herlig!
Gjest Skrevet 1. august 2006 #2 Skrevet 1. august 2006 Så moro!!! :-) Jeg har kjent bobler en stund jeg også, men først her om dagen kom det noen kjempespark!! .-) kjempegøy! :-) Jeg er 14+3 nå :-)
Gjest Skrevet 1. august 2006 #3 Skrevet 1. august 2006 Hei hopp! jeg kjenner ingen ting! 13+4 da. Men for førstegangs gravide er det sjeldent at de kjenner noe før uke 18 .. litt annerledes med de som har vært igjennom det før, for dere kjenner jo igjen ting.. =)Har nå jeg hørt da! =)
novemberspire Skrevet 1. august 2006 #4 Skrevet 1. august 2006 Jeg kjente ikke liv før i uke 24 ca...jeg tror de som sier de kjenner liv så tidlig som i uke 12, men jeg klarer ikke helt skjønne hvordan det kan gå til men alle lagene og alt det andre som skjer i magen. Legen min sa at mange får stor mage fort og da er det luft pga tregere fordøyelse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå