cathludd Skrevet 1. august 2006 #1 Skrevet 1. august 2006 Jeg vet jeg vet... Har hørt det betyr uflaks å kjøpe utstyr til babyen allerede nå Men jeg bare måtte Er i Spania for øyeblikket og var innom et stoooort kjøpesenter i går, da jeg kom inn i en flott butikk med masse babytøy. Jeg klarte ikke dy meg lenger og kjøpte litt vinterplagg til den lille Man finner ikke flottere klær noensted enn i Spania. Det er så nydelig Tro meg;)
popkind Skrevet 1. august 2006 #2 Skrevet 1. august 2006 Kos deg med å kjøpe litt nå og da du, det hadde vel vært verre om ei høygravid kjærring måtte fly rundt heseblesende i uke 39 å handle inn alt det nødvendige.... hihi.... man må handle litt underveis for å få det til å gå opp! Kos deg på ferie!
t-79 og Jakob+ spire:) Skrevet 1. august 2006 #4 Skrevet 1. august 2006 Er det så galt da? ) jeg har også handla litt klær, klarer ikke la vær jeg!!!!! kos deg videre på ferie, og grattis med første babyplaggene )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå