miss_knl*babynr3påvei* Skrevet 31. juli 2006 #1 Skrevet 31. juli 2006 Skulle til den side ung og gravid.. men kom isteden for vi mistet vår baby.. og begynte å lese så dum jeg var... Ble helt hysterisk samboer visste ikke hva han skulle gjøre.. er så redd at det skal skjer oss også... mamma mistet et barn for 3 år siden pga morkake som løsna.... jeg vet at det er dumt å tenke sånn men greier rett og slett ikke å glemme det
mensana Skrevet 31. juli 2006 #2 Skrevet 31. juli 2006 Mange sterke historier på slike forum... Ikke så lurt å sette seg til å lese der, særlig ikke for oss hormonelle gravide! Det er desverre ikke alle svangerskap som ender godt, og ingen av oss har noen garantier. Men sjansen for at det går bra med nurket i magen din er nok mye større enn sjansen for at noe galt skal skje! - og morkakeløsning er forresten ikke arvelig! Steng pc'en, ta med deg sambo i seng og legg deg tett inntil ham.. Håper du får sove..Natta!
popkind Skrevet 31. juli 2006 #3 Skrevet 31. juli 2006 Huff, da... må bare tenke på at de aller fleste tilfeller går ting veldig bra!! Skal ikke du gifte deg om 14 dager, da? Prøv heller å glede deg til det! Håper tårene tørker snart! Klem
*Lucia* Skrevet 1. august 2006 #4 Skrevet 1. august 2006 Uff, det er tøffe og trise historier på de sidene. Håper du har sovet godt i natt! Som Popkind sier så får du tenke på bryllupet ditt i steden!! :-) Har du funnet ny kjole? Skulle du ikke selge og kjøpe ny? Eller tar jeg helt feil=????
miss_knl*babynr3påvei* Skrevet 1. august 2006 Forfatter #5 Skrevet 1. august 2006 Har kjøpt meg en ny for noe uker siden... men må bli lagt ut siden magen er allrede for stor..
popkind Skrevet 1. august 2006 #6 Skrevet 1. august 2006 Du får jo nesten tenke på det som et luksusproblem....., ikke lenge til kirkeklokkene ringer nå?? om jeg ikke tar feil... 11 dager??
miss_knl*babynr3påvei* Skrevet 1. august 2006 Forfatter #7 Skrevet 1. august 2006 12 august ja... begynne og stresse nå... nå blir det spennende
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå