Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Vi testa på en brio vogn, og den var for bred for nettet. Det gikk fint med Simo, men aner ikke om andre merker kan. Vi ble frarådet nett i butikken, og NAF fraråder også. Pga ved kollisjon så vil barnet bli slengt rundt i bagen og kan få store skader. Vi kjøpte ett bilsete som babyen så si ligger i, istedenfor.

 

Lykke til

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5776285-nett-til-bilen/#findComment-5776351
Del på andre sider

Hmm.. nei enkelt skal det ikke være. Vi bytta bil i sommer. Vi hadde en trdører golf, og fant ut av vi gadd ikke prøve en gang å få den kabalen til å gå opp. Og hvertfall ikke når det ble så sterkt fraråda, da turte vi ikke. Men kan dere ikke bruke setet så mye som mulig da, og kun ta vogna med når dere absolutt må? Babyen kan jo evnt sove i setet også. Så kan dere bruke nett og bag som nødøsning når dere må det :-)

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5776285-nett-til-bilen/#findComment-5776493
Del på andre sider

Annonse

Moro.. hehe.. nei ikke alltid alt går opp i opp. Vi kjøpte oss ny leilighet i januar, stor nok til oss to.. men kanskje litt i minste laget til tre.. men vi prøver frem til krabaten er ett halvt år, og så bytter vi. Så slipper vi alt styret ved det å selge innen ett år.

 

Men jeg tror jeg ville prøvd en løsningen. uansett billigere å investere i bilstol enn ny bil... hehehehe

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5776285-nett-til-bilen/#findComment-5776614
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...