Gå til innhold

Den el testen...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Igår i 16-tiden var den negativ, men hadde litt el slim. Men da den skulle ha vært positiv igår testet jeg igjen i 22-tiden, og da var den positiv, så hoppet til sengs :-)

Pleier å teste to ganger for dag når jeg forventer den skal være positiv. For er den bare positiv i 24 timer f.eks, og man tester ene dagen om morgenen, den er negativ, men blir positiv ett par timer senere, så tester man neste dag, men på ettermiddagen, ja så er den igjen negativ og man fikk aldri med seg at man har hatt LH stigning...så test to ganger om nødvendig jenter hvis dere får negativ når dere forventer positiv :-)

 

Mine blir alltid positiv om kvelden by the way..... El tester skal man ikke bruke morgenurin på, og man trenger heller ikke vente 4 timer, så test om ettermiddagen eller om kvelden!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg tester kun om kvelden :o) Og da har jeg fått positive tester!

Kose dere masse nå som den har vært positiv ;o)

Skrevet

Jeg har kun testet på morran og fått positive tester. Bruker CB digital. Er så greit for da slipper man å lure. Svaret er klart og tydelig :o)

Skrevet

Jeg tester kun om morningene, av og til om etter middagen og...Det står på pakken at man kan tester når som helst på døgnet med cb digital iaffall.. :-) Forresten positiv idag!!! :-) Jippi! Vet iaffall hva vi skal bruke dagen på idag.. :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...