Gå til innhold

Detta var RART!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Satt i sofaen naa og saa paa navlen min sant.. Den gikk veldig innover f0r, men for litt siden poppa den bare ut!

Uansett... Satt da og saa paa den, og da jeg stramte magemusklene mine saa du hele navlen t0yt enda mer ut! Ser det t.o.m utpaa tunikaen jeg har paa meg :)

Skikkelig rart og ekkelt hehe, men veldig morsomt ogsaa da.. Sambo fikk jo helt hetta tihi :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

merkeleg! stikker navlen din utover heile tida no?

Skrevet

hehe ja den har vokst utover, og naar jeg strammer magemusklene stikker den enda lenger ut :)

Skrevet

Er ikke noe rart d vell;) Er i uke 25 og min viser igjennom klærne...;) (tettsittende vel å merke..*hehe*) tyter mere ut når musklene strammes gjør den også...synes det morsomste er når mellomrommet mellom magemsuklene "tyter ut" jeg... Crepy!;p

Skrevet

hehe, jo det må jo være rart!! :-) Gruer meg litt til det skjer jeg... Men det er litt fori jeg har "ny" navel (operert) så jeg er veldig spent på den.... Sikkert normal men... :-)

Skrevet

Bør ikke grue seg til det vel.. hehe... Min gjorde aldri det i forrige.. Litt spent på det nå.. Moro med forandring...

Skrevet

Får mye kommentarer av det iallefall,....Alle synes det er sååå søtt.... Merkelige folk..;) *hehe*...Så derfor har jeg ikke noe negativt syn på en litt "oppstoppernavel";) Hvorfor skulle vi det? =)

Skrevet

Hehe neida er ikke flau eller noe jeg altsaa, men sambo digger da aa vise frem navlen min som endelig synes og som r0rer paa seg og gaar ut og inn :) tihi!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...