Gå til innhold

Hvor i H******** blir det av EL da?? Snufs..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ingen positiv el test og ingen el slim...hva skjer????? Jeg hadde jo første dag av mens den 6 juli. Nå må vel eggeløsningen komme? Skjønner meg ikke på kroppen jeg nei...kommer vel snart dumme tanta tenker jeg.....(må sies at det gikk 35 dager i forrige syklus) Kan jeg ha regnet feil da??

 

:S snufs

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan jo komme sent. Jeg pleier faktisk å ha el sent i syklusen min, som oftest bare 10-11 dager før mensen kommer, så om du har 35 dagers syklus og har like sen el som jeg har så kan det enda være noen dager igjen til den kommer. Lov å håpe?

Skrevet

huuuuuuuuum..ja jeg får fortsette å håpe bare..og teste..men kan jeg egentlig stole på disse billigtestene? JEg tviler i grunn

Skrevet

Har brukt billige strips i over et år og alltid fått påvist el med de, hver av 15 sykluser. Så jeg er fornøyd med dem i hvertfall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...