eir@ Skrevet 28. juli 2006 #1 Skrevet 28. juli 2006 Hei! Mannen min skal snart begynne å jobbe på Setermoen, så vi flytter dit ila. oktober. Har bodd på nordvestlandet til nå. Har ei datter som ble født i mars, og har mammaperm til januar-februar. Hadde vært gøy å bli kjent med noen andre mammaer i området - er det noen som er innom her som bor der?
*MeeWee* Skrevet 6. august 2006 #2 Skrevet 6. august 2006 Hei lisamin:) Ser det e ei stund siden du har skrevet innlegget her...men ihværtfall!bor på Setermoen jeg!FØdt og oppvokst her..har en sønn som blir 1år den 12.august! Gammel er du?har du msn?
eir@ Skrevet 19. august 2006 Forfatter #4 Skrevet 19. august 2006 Hei, litt treig til å svare...har vært på ferie... Gøy at du svarte! Er 27 år, oppvokst på Østlandet og i Trondheim. Hvor gammel er du? Har du flere barn? Jeg har altså bare én - ei jente som blir 6 mnd i midten av september. Hadde vært moro å treffes når jeg har flyttet. Flytter i starten av oktober.
Gjest Skrevet 11. september 2006 #6 Skrevet 11. september 2006 Hei! er ikke fra Bardu selv men har masse slekt der:-) bruker å være der i helgene. Bor i Tromsø. Jeg er 35 år og har en gutt på snart 2 år.
heithere Skrevet 15. november 2006 #7 Skrevet 15. november 2006 Hei! Ser det er lenge sida du har skrevet innlegget. Jeg bor i Målselv og er hjemme med en gutt som er 4 mnd nå. -Heidi.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå