Anonym bruker Skrevet 27. juli 2006 #1 Skrevet 27. juli 2006 Da kommer et spørsmål som sikkert er blitt diskutert tusenvis av ganger... Har hatt masse kynnere siden slutten av 2. trimester, og er vant til dem. Men når blir kynnerne rier...? Idag har jeg kynnere konstant, det strammer seg hele tiden, og de varer lenge. Ofte et par minutter. Vond korsrygg og vondt foran på lårene når det strammer, men ikke vondt i magen. Bare ekstremt hyppige, og langvarige kynnere i forhold til vanlig. Kan noen fortelle meg hva det betyr? Håper det er et tegn på at riene kan komme om ikke altfor mange dager... Har termin 3. august, menstermin 23. juli.
Brummeline3barnsmor Skrevet 27. juli 2006 #3 Skrevet 27. juli 2006 høres mer ut som det er rier du har. du kan jo ta en tur på føden bare for å sjekke om det er rier.
Anonym bruker Skrevet 27. juli 2006 #4 Skrevet 27. juli 2006 Takk for svar! Har hørt at rier skal være vonde...?
Brummeline3barnsmor Skrevet 27. juli 2006 #5 Skrevet 27. juli 2006 De trenger ikke nødvendigvis være vonde....en veninne av meg fødte for 4 uker siden å hun kjente nesten ingen ting før pressriene kom..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå