Gå til innhold

Så urettferdig altså....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jaja, nå er vårt vennepar på såvidt fylte 20 år på vei med nr to. -Føder nr 2 i begynnelsen av nov. hvis man skal følge termin. Hun blir gravid bare samboeren hennes ser på henne, virker det som! Jeg har aldri nevnt til dem hva jeg ville kalt ungen min, MEN de har ei jente som heter Emma (det navnet har jeg sett meg ut for lenge siden), og de vet at de får en gutt og han skal hete enten Tobias eller Sebastian (to av de navna jeg også har sett meg ut). Er ikke dette typisk? Sier seg selv at hvis jeg er så heldig å bli gravid så kan de ikke hete en av de ovenfornevnte navnene!!!!!

 

Måtte bare spytte det ut.......

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vet hva du går igjennom.. hadde valgt Jonathan og så tok tanta mi den "fra" meg... Hun fødte 1 1/2 mnd før meg... Men navnet passet ikke til gutten min, men synes det var slemt siden hun ikke sa noe om at hun likte det=o(

 

Skrevet

Ja, det var slemt. Man skal jo egentlig ikke bry seg om hva andre kaller sine unger fordi man kan kalle barna sine hva de vil. Men når man vet at den andre skal kalle ungen sin et navn, så tar man det ikke!

 

Nå visste ikke de hva jeg ville at ungene min skal hete, men det er så synd allikevel....

 

Ha en fin kveld ;)

Skrevet

Kan du ikke hinte litt frampå da? Og si at når dere får barn så skal barnet hete Tobias,at det er bestemt? Eller si dte andre navnet,så dere liksom har "førsterett" på en måte. ;-)

Si at navnet betyr mye for dere.

Skrevet

Det vil ikke jeg råde deg til! For da blir automatisk Tobias et mere aktuelt navn for dem, det er nesten garantert det. Vet akkurat åssen det er. Har skjedd med meg flere ganger også! første gangen for 4 år siden, da ville jeg kalle en evt jente for Mathea, men fikk en gutt.... Vips venninna mi fikk ei jente som heter Mathea... Men nå er det så mange som heter det at jeg er glad jeg ikke fikk jente den gangen ;o)

 

Meg og søsteren min har laget nvne liste hver for oss, men har de samme navna.... FØRSTE MANN!

 

Heretter holder jeg det for meg selv, eller finner navn som ingen andre vil ha he he!

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...