Juliemamman Skrevet 26. juli 2006 #1 Skrevet 26. juli 2006 Noen av dere som vet når det er den beste tiden for å dra på 3D-ultralyd? Vil gjerne se hybelboeren min godt, men ikke så godt at jeg ser hva slags kjønn det blir... I flg mine egne beregninger er jeg 11+1 nå, men legen mener jeg er 10+4, så da må jeg vel stole på han . God sommer til dere alle, forresten .
2barns mamma i juli-08?? Skrevet 26. juli 2006 #2 Skrevet 26. juli 2006 Tror den beste tiden for å få skikkelig bra bilder er ca rundt 25 uker på vei.. etter det jeg har hørt ... God sommer til deg også!!
Juliemamman Skrevet 26. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 26. juli 2006 Oi, sååååååå lenge å vente??? Tålmodighet er ikke akkurat min sterkeste side, skjønner du . Håper det går an å få bra bilder uten å se kjønnet,da...?
Vibeke28(fått to jenter) Skrevet 26. juli 2006 #4 Skrevet 26. juli 2006 Vi kommer til å bestille 3d ul til uke 22 sånn ca...
2barns mamma i juli-08?? Skrevet 26. juli 2006 #5 Skrevet 26. juli 2006 hehe.. du må nok gi jordmor/lege beskjed på forhånd da om at du IKKE vil se kjønnet.. humre.. går sikkert bra med ett par uker tidligere også! ;o) barnet da fullt ferdi utviklet, men ikke i full størrelse.. dette er da viktig pga at hvis barnet blir større blir det også trangere om plassen i magen og da blir det vanskeligere å se alle "detaljer" pga armer og bein som "ligger iveien".. hehe ;o) Lykke til med tålmodigheten!!!
2barns mamma i juli-08?? Skrevet 26. juli 2006 #6 Skrevet 26. juli 2006 kommer også selv til å bestille 3D UL når jeg er ca 25 uker på vei )))
Juliemamman Skrevet 26. juli 2006 Forfatter #7 Skrevet 26. juli 2006 Uke 22 er jo også vanvittig lenge til, synes jeg. Får håpe tiden går raskere fremove etterhvert, enn den har gjort til nå,da. Har vært på 3 ultralyder allerede, og kunne gjerne ha tenkt meg et ultralydapparat hjemme også . Jada, jeg vet jeg er gal . Fatter ikke hva det er med meg nå, for slik var jeg IKKE med førstemann. Får trøste meg med at det er LITT kortere ventetid til den ordinære ultralyden,da .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå