♥ Piadi m/2 nydelige jenter♥ Skrevet 25. juli 2006 #1 Skrevet 25. juli 2006 Hvor ble puppene av ?? Andre som har opplevd at puppene plutselig forsvinner..? Hadde ikke snuppa i magen sparka såpass mye som hun gjør, hadde jeg nok blitt bekymret !
Rosaglede Skrevet 25. juli 2006 #2 Skrevet 25. juli 2006 en venninne på jobben sa at jeg hadde vokst både nede og oppe....Så jeg har ikke mistet dem..hehe
mamsen og ML+litenimagen Skrevet 25. juli 2006 #3 Skrevet 25. juli 2006 har puppene forsvunnet!? trodde det var vanlig at det motsatte skjedde, mine har vokst noe enormt. ble litt nysgjerrig jeg nå
Mayken Skrevet 25. juli 2006 #4 Skrevet 25. juli 2006 Mine vokste masse i starten og ble kjempestore. Men den siste tiden har de krympa litt. Selve brystene er ikke ømme lenger heller, bare brystvortene, har kanskje noe med det å gjøre, kanskje de blir litt ekstra hovne når de er ømme? ikke vet jeg. Bekymrer meg ikke så mye for det egentlig i og med at det kommer råmelk ut av dem. Alt er nok som det skal være. De blir vel svære igjen tidsnok, bare vent til etter fødselen. Kommer kanskje litt an på hvor langt man har kommet også? Er selv 25+2 (BIMs uke 26)
lykkeligmed3 Skrevet 25. juli 2006 #5 Skrevet 25. juli 2006 Jeg er i uke 28 og føler at de ikke er fullt så store lenger, de er ikke ømme og hovne som tidligere jaffal. Vær ikke redd, de vokser til det unormale etter fødsel igjen hvis du begynner å amme:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå