La vida Skrevet 24. juli 2006 #1 Skrevet 24. juli 2006 Ville bare si hei før jeg legger meg... Sitter oppe og pusler og tenker, kan ikke teste før om en uke, synes ventetiden er lang...! Har ikke prøvd lenge, men er en utålmodig sjel... Noen som vil dele sine graviditetssymptomer med en uerfaren stakkar? :-) Har vært helt rar i kroppen de siste dagene... Oppblåst, småkvalm og litt murring i magen... Umulig å si om det betyr noe!
La vida Skrevet 24. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 24. juli 2006 Får ikke installert java nå på maskinen, får prøve igjen en annen dag! God natt alle sammen, og lykke til videre:-)
mille80 Skrevet 25. juli 2006 #5 Skrevet 25. juli 2006 Våken:) tydeligvis den eneste, hehe:) så nå ser det ut som jeg er en ensom ulv her på bli gravid:) Det tar på å endelig ha ferie. Da skal man hvertfall IKKE gå å legge seg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå