Jeenie Skrevet 24. juli 2006 #1 Skrevet 24. juli 2006 har lest litt inne på 1.tri og der er det en post der de skriver hvor langt de er på vei, det jeg lurer på da er hva betyr denne plussen og tallet... hvis en er 10+2 på vei?hva da? er det ti uker og to dager eller???mulig det er et helt stupid spm, men jeg lurer nå jeg da!
Serial mom Skrevet 24. juli 2006 #2 Skrevet 24. juli 2006 Stemmer det! 10 uker + to dager på vei er riktig,så du er ikke så dum du! :-D
Jeenie Skrevet 24. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 24. juli 2006 ja men da skjønnte jeg det alikavel da.. trodde jeg var skikkelig uinteligent her et lite øyeblikk... takker for svar,..
jordbærsjokolade Skrevet 24. juli 2006 #4 Skrevet 24. juli 2006 finnes ikke dumme spørsmål her inne har jeg fått beskjed om selv:) 10+4 betyr 10uker + 4 dager på vei ja!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå