Gå til innhold

Selger simo vogna mi! (for høy pris?) evnt noen som er intreserte?


Anbefalte innlegg

Har nå simo kombi vogna mi fra 2004 med ekstra utstyr som regntrekk, myggnetting, stelleveske og parasoll (men den har et feste røket på så den må repareres litt) og absolutt ingen flekker selv om den er brukt av to, til 3000 kr.

 

Er dette for dyrt? Har også masse annet utstyr som jeg selger, men får jo ingen respons. Er det vanskelig å selge brukt utstyr? Syntes ikke jeg har tatt noen blodpriser heller.

 

Eks:

Stellekommode fra 2005 Cam sitt, ny pris 1995- selges til 1000

Graco bilsete fra 0-13 kg med base (03) - selges til 800

ABC Vippestol (03) - til 200

Babybjørn (03) - til 250

Hoppehuske (den vet jeg ikke hvor gammel er) til 100

Bilbelte for gravide (03) kr150

Og en sånn solbeskytter til å ha med på stranden som ungen kan ligge inni til 20 kr.

 

Har jeg virkelig bomma så ille på pris??

Fortsetter under...

Nå er ikke jeg noen ekspert på slikt, men av det jeg har sett for salg og som jeg har hørt og lest, må en ned på minimum halve prisen av det varen kostet ny. Og dette er hvis det er 100% i orden. Mulig noen synes det blir dyrt. Ville nok lagt meg på under halve prisen av en ny vare..

på vogna har jeg nå lagt meg godt under halv pris for den med alt utstyr ligger på mellom 7200-7300 nytt. Samme med bilsete også og mye av det andre også

 

Kanskje det er greit å la bare folk gi bud for hva de vil gi og heller si nei hvis man syntes det er helt uaksetabelt. Får prøve det i neste runde om jeg ikke får solt noe

Jeg har nylig kjøpt meg en brukt Simo kombi 2004 modell til 2800,- på Finn. Den lå litt over noen av de andre som lå inne på Finn, men var veldig pent brukt. Hvis du kan gå ned til 2900 el 2800 så ser det liksom litt billigere ut enn 3000. Så enkle er vi..

Kan være folk blir litt "skremt" av at den er brukt til 2?? Synes ikke du tar blodpris nei, er vel vanlig med halv pris.

 

Må sikkert gi det litt tid, plutselig er det noen som er interessert. Har du lagt ut masse bilder? Det hjelper ofte, og enig med hun over at det ser bedre ut med 2800-2900 enn 3000. Mennesker er enkle sånn ja :)

min vogn som jeg nå ska selge er godt under halv pris. den er 2 år gammel bri kombi som jeg selger med insektsnett, rengtrekk, handlenett og tilhørende stelleveske.

Selger den for 2500

Annonse

Har lagt ut en hel haug med bilder. Så det skulle ikke være noen problem. Men kanskje ikke alltid like lett å se likevel. Kan jo ikke heller si at den akkurat er brukt av to, for kjøpte den til første mann da han nermet seg et år og andre mann ble født før første mann var to. Og har jo brukt tvillingvogn i mellomtiden, så i tider er jo nesten ikke simo vogna brukt. Har også hele tiden vært veldig nøye med renhold og alltid brukt setebeskytter (eller underdelen av en sommerpose som sitte underlag da jeg ikke har brukt skinnposen om vinteren.

 

Men får ta tiden til hjelp, må vel også ta i betraktning at det er sommerferie også.

 

Men skrev i annonsen at det var bare å komme med seriøse bud. Eller gjør man ikke det så lenge det er satt en pris? (dette gjaldt alle tingene jeg hadde til salgs.)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...