Gå til innhold

Finnes det sokker med kjøle-ellementer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hehe... jeg har vært så utrooooooooolig varm på føttene de siste dagene! Må dusje dem i iskaldt vannet mange ganger gjennom dagen.

Flere som har det sånn?

Jeg er varm på resten av kroppen også altså, men spessielt føttene!!

Skrevet

Hehe... har det akkurat på samme måten, ligger våken om natten og 'finner opp' ting som sokker med kjøle-elementer :-D Vrir hjernen min for å finne ut en måte å få det til på, må da være noen tekniske personer som kan finne det opp, hadde betalt mye for noe sånt ja!

 

På kvelden har jeg vannbad som jeg putter isbiter i innimellom, det er veldig deilig, og på natten ligger jeg med våte kluter rundt bena, hjelper bare litt men bedre enn ingenting.

Skrevet

Heisann. Eg og har vore plaga med varme føter, gjerne med ein del vatn i på kvelden. Lekkert:-) Har kjøpt ein deilig gele på apoteket som eg smører på heilt opp til knea når eg er varm. Den heiter Eis gel og koster 69,- for ei krukke. Den lukter ganske sterkt, men den hjelper!!

 

Prøv den! Lykke til:-)

Skrevet

Du er genial!! At jeg ikke har tenkt på det??? Har jo brukt Ice gel på stive muskler og det iser jo som bare det, det skal jeg prøve i kveld og natt. Takk for tips :o)

Skrevet

har kjøpt meg noen is-poser jeg som jeg tuller et handkle rundt, ikke noe søl og deilig og kaldt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...