Gjest Skrevet 21. juli 2006 #1 Skrevet 21. juli 2006 har hatt sort avføring i tre dager nå, sånn ca:( har lest at det kan tyde på blod i magesekken el tolvfingertarmen, men at det også kan komme av tilskudd av jern. jeg er 11+2 uker på vei, og tar gravitamin. noen andre som tar det, og som også får sort avføring? eller bør jeg komme meg til legen? på forhånd takk for svar, er bekymret for at det er noe farlig, vil jo at kroppen min skal være i toppform nå som jeg deler den med mitt lille nurk! mvh.
Rosemary Skrevet 21. juli 2006 #2 Skrevet 21. juli 2006 Er jo mye jern i gravitamin. Tar et annet jerntilskudd jeg, og har oxo sort avføring. tror ikke d er noe å bekymre seg for. Man kan oxo få tregere mage av jern.
Gjest Skrevet 21. juli 2006 #4 Skrevet 21. juli 2006 I det siste nå så har jeg begynt på mulitvitaminer og Urizal (ingefærtabletter) og avføringen er blitt sort. Er nok ikke no farlig!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå