nina_irene Skrevet 21. juli 2006 #1 Skrevet 21. juli 2006 Syntes jeg kjenner det så lite jeg blir litt urolig da.. kjenner jo at det er noe der.. men er ikke så veldig ofte syntes jeg.. jeg er 25 uker på vei.. flere som har det sånn eller?? Har en venninde som er 23 uker. å hu syntes det sparker i ett kjør..
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 21. juli 2006 #2 Skrevet 21. juli 2006 Jeg har i en del uker kjent masse spark og bevegelse, men den siste uka har han blitt litt roligere.. Kjenner han fortsatt inni magen, men ikke samme som før.. Så det er vel litt opp og ned kan jeg tenke meg..
Nicita73 Skrevet 21. juli 2006 #3 Skrevet 21. juli 2006 Er veldig opp og ned, men i natt trodde jeg han skulle sparke seg gjennom magen min. Tror det blir varmt for småtassene nå jeg, de orker nok ikke sparke fra seg så mye,skjønner de godt jeg:)
solstråle :) Skrevet 21. juli 2006 #4 Skrevet 21. juli 2006 Hadde en litt rolig periode da jeg var rundt 25/26 uker, nå er jeg 30 uker og det kjennes ut som jeg har en gjeng med apekatter inni magen min Men det går nok litt opp og ned tenker jeg
Videlivi Skrevet 23. juli 2006 #5 Skrevet 23. juli 2006 Hei! Jeg er ikke så flink til å holde meg i ro, men jeg var på en tre og en halv times kjøretur i går kveld, og kjente masse mer liv enn det jeg ellers pleier å gjøre =) Jeg er nå 27 uker på vei, og trodde jeg kjente altfor lite... Men det er fordi jeg ikke klarer å slappe av og kjenne etter =)
Gjest Skrevet 23. juli 2006 #6 Skrevet 23. juli 2006 Jeg er akkurat det same som kleptopetra Når jeg slapp av (og det er sjelden med en 2 åring hjemme) kjenne jeg masse liv. Men med min første jeg kjente lite liv gjennom hele graviditet (og jeg hadde nok tid til å slappe av også), det varierer masse med den lille der inne. Noen er bare litt mer aktiv enn andre (og gutter er kjent til å være litt mer aktivt også .
nina_irene Skrevet 26. juli 2006 Forfatter #7 Skrevet 26. juli 2006 takk for svar. blir litt roligere da.. var hos legen på mandag hu lytta på hjertet å alt hørtes bra ut sa hun.. så er vel bare jeg som er litt engstelig.. er så redd for at det skal være noe galt..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå