Gå til innhold

myk eller hardbag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Føler meg som en grønskolling i barnevognsjungelen... Har fått gode råd her før, og prøver meg igjen:)

 

Min kjære har engasjert seg i barnevognskjøpet, og har kommet frem til at det er Teutonia Mistral som gjelder. Virker som en grei vogn, eller?

 

Ville dere valgt myk eller hard bag oppi? Og gjerne hvorfor..

 

Takker for alle inspill

Videoannonse
Annonse
Skrevet

 

Jeg kjøpte ei emmaljunga kombivogn.. og da valgte jeg hardbag fordi jeg mente den var søtest, å mest praktisk..

 

men nå har jeg vert i butikken å fått bytta bagen i en mykbag, pga jeg angra på at jeg hadde kjøpt hardbag.. syns det er penest med myk :P

Skrevet

Vi har Mistral med softbag. Den kan gjøres om til en fotpose når barnet ikke vil ligge lenger, tar bare ut de harde delene så kan barnet sitte i vogna, men fremdeles bruke bagens om pose. Ville absolutt ha gått for softbagen.. :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...