Anonym bruker Skrevet 20. juli 2006 #1 Del Skrevet 20. juli 2006 Noen som vet?? Lenke til kommentar https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5684390-er-hipp-mme-dyrere-enn-feks-nan/ Del på andre sider Flere delingsvalg…
trude lutt Skrevet 20. juli 2006 #2 Del Skrevet 20. juli 2006 En pakke med Hipp koster ca 50 kroner, og en pakke NAN koster ca 95-100. Med Hipp får du ca 3 liter melk, og med nan får du rundt 7,5 liter. Økologisk er litt dyrere, men for oss er det mye bedre med Hipp fordi den er mild for magen, og så har snuppa vår atopisk eksem. Greit å være på den rette siden..... Lenke til kommentar https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5684390-er-hipp-mme-dyrere-enn-feks-nan/#findComment-5685579 Del på andre sider Flere delingsvalg…
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå