selfangerkjerringa Skrevet 19. juli 2006 #1 Skrevet 19. juli 2006 Hvordan gjøre et gavekort fra IKEA litt mer spennende? Noen som har tips?
vims-74 Skrevet 19. juli 2006 #2 Skrevet 19. juli 2006 Hm, siden det ofte ikke er brudeparet selv som pakker opp, kan det kanskje være en ide og lage en slags gåte, som de må finne ut av når de skal se gjennom gavene?
selfangerkjerringa Skrevet 19. juli 2006 Forfatter #3 Skrevet 19. juli 2006 Spennende ide! Utdyp det gjerne! Tenkte kanskje å kjøpe en liten ting fra ikea og gjemme selve kavekortet inni eller under eller noe... saken er den at vi skal reise med fly og bare ha med en liten bag, så det bør ikke være stort heller.
1 + 1 spire :-) Skrevet 19. juli 2006 #4 Skrevet 19. juli 2006 Hva med å putte det i en ramme, og sette div bilder av brudeparet, ikeating osv rundt??
selfangerkjerringa Skrevet 19. juli 2006 Forfatter #5 Skrevet 19. juli 2006 hei, den var ikke så dum!!! Tror jeg faktisk jeg skal hoppe på
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå