Anonym bruker Skrevet 17. juli 2006 #1 Skrevet 17. juli 2006 Jeg har en slik, men har ikke brukt den aktivt ennå. Er det noen som har gode/dårlige erfaringer?
ღLitjpia24 is hurtingღ Skrevet 17. juli 2006 #2 Skrevet 17. juli 2006 Leste at det var ei som hadde hatt gode erfaringer med den. Hun hadde fått mannen sin til å bruke dem pga lav sperm antall og etter 1 måned med de hadde sperm antallet økt drastisk. Selv har jeg ingen erfaring med de.
Anonym bruker Skrevet 17. juli 2006 #3 Skrevet 17. juli 2006 Jammen dette er jo en dings som skal si meg når jeg har eggløsning, så det kan ikke være det samme.....?
ღLitjpia24 is hurtingღ Skrevet 17. juli 2006 #4 Skrevet 17. juli 2006 SORRY! Har blanda sammen to ting som likner veldig på hverandre i navnet! Beklager altså! Ja den har jeg erfaring med. Den funket ikke for meg dessverre. Men det betyr jo ikke at den ikke funker på deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå