Anonym bruker Skrevet 16. juli 2006 #1 Skrevet 16. juli 2006 Når ble dere spurt om å være med i denne/evt fikk skjema i posten?
Tomine.H.E Skrevet 16. juli 2006 #2 Skrevet 16. juli 2006 Fikk spørsmål om å være med på undersøkelsen da jeg fikk innkalling til ultralyd på Ullevaal..
Anonym bruker Skrevet 16. juli 2006 #3 Skrevet 16. juli 2006 Jeg har fått innkalling til Ul men fikk ikke noe spørsmål eller skjema med denne. Er det ikke alle som får?
selfangerkjerringa Skrevet 16. juli 2006 #4 Skrevet 16. juli 2006 Jeg har heller ikke fått forespørsel om å være med på denne undersøkelsen.... husker ikke at jeg fikk det med 2-åringen min heller...
rødhette* Skrevet 17. juli 2006 #5 Skrevet 17. juli 2006 I papirene jeg fikk fra sykehuset, med beskjed om at jeg har fått fødeplass og dato for ul, stod det at jeg vil få papirer om undersøkelsen før ul. Jeg skal ha ul 16. august, har enda ikke fått noe men det dukker vel opp etterhvert. Jeg har veldig sprøyteskrekk, så kommer nok ikke til å delta... Men syns det er flott at mange gjør det! Har forstått det slik at det hovedsaklig gjelder fødende i Oslo og Akershus, som får tilbud om å bli med på undersøkelsen, men er ikke helt sikker..
MM med spire Skrevet 17. juli 2006 #6 Skrevet 17. juli 2006 Jeg har og fått forespørsel sammen med UL papirer... har ikke fått nærmere beskjed ennå. Skal på UL 9 august.
4skatter Skrevet 17. juli 2006 #7 Skrevet 17. juli 2006 Jeg undersøkte med legen min i dag, jeg bor i Østfold, og hun sa at jeg ville få inkalling fra Fredrikstad Sykehus, og at alle i Østfold var også med på undersøkelsen.
tundr@ Skrevet 17. juli 2006 #8 Skrevet 17. juli 2006 jeg fikk et ark om dette med innkallingen til ultralyd, og beskjed om at jeg ville få nærmere info før jeg skulle til UL. Jeg bor forresten i Nord-Norge, så det er ikke bare Oslo som er med.Tenkte forresten jeg skulle være med på dette :-)
♥ Mamma'n til go'jenta GRAVID♥ Skrevet 18. juli 2006 #9 Skrevet 18. juli 2006 Jeg bor i Østfold, og her får alle info sammen med UL-brevet. Det første skjemaet kommer et par uker senere... En hel drøss med spørsmål, ca 150 tror jeg. Og et egen skjema til pappan. Vet ikke, men har hørt de blir litt grinete på UL i Fr.stad om man velger å ikke delta.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå