Heidi m beibi=)05.12. <3 <3 Skrevet 15. juli 2006 #1 Skrevet 15. juli 2006 skal de henge utenpå vinduet, eller inni karmen??????? :-S Skal flytte i ny leil snart og skal investere i endel tre persienner her og der, men... HJELP!!!!!! de skal vel henge inni karmen på stua iallfall??? men på soverom er det kansje praktisk at de henger utapå sånn at ikke en dråpe lys slipper inn midtsommers?????? d er iallfall d jeg tenker.. Men jeg har null erfaring så jeg må få noen tips!!!
Storebror & Lillebror Skrevet 15. juli 2006 #2 Skrevet 15. juli 2006 Det er mye finere at de henger inni karmen. Alle persiennene vi har gjør det. Men ang. soverommet er det kanskje lurt at de henger utenpå. De henger på innsiden hos oss, og vi får en bitteliten lysstripe. Men vi har liftgardin der også, så da holder alt lyset seg ute likevel
*¨¨* Skrevet 15. juli 2006 #3 Skrevet 15. juli 2006 Ja, persienner burde henge inni karmen. På soverommet burde du da heller ha rullgardin, lystett f.eks., utenpå karmen. (Noe "klattverk" å ha persienne utenpå karmen ville jeg tro...).
Heidi m beibi=)05.12. <3 <3 Skrevet 15. juli 2006 Forfatter #4 Skrevet 15. juli 2006 takk =)=) kjekt å få andre meninger. Da blir det inni karmen!!!
rødhette* Skrevet 15. juli 2006 #5 Skrevet 15. juli 2006 Det kommer an på hva du selv ønsker, og hvor lange du kjøper. Vi har nettopp kjøpt noen som vi enda ikke har fått montert, og vi kjøpte slik at de passer inni karmen da vi syns det er finest. Hun i butikken sa at enkelte med veldig smale vinduer fester de utenpå for å gi inntrykk av at vinduet er større, men de fleste har inni karmen og det er penest på vanlig vindusstørrelse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå