Gå til innhold

Vondt i magen..noen som vet?


Anbefalte innlegg

Var en tur nede i byen i sted men måtte gå opp igjen for fikk så fryktelig vondt i den ene siden av magen når jeg gikk.. hadde det sånn i en time, før jeg bestemte meg for å gå hjem igjen. Noen som vet hva dette kan være? som har hatt dette? lurer på å høre på føden, men vet ikke om dette kanskje bare er noe som kan være vanlig.. Er førstegangs, så har ingen erfaring med dette...noen som kan gi meg noen råd?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5629309-vondt-i-magennoen-som-vet/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hvor langt er du på vei da?

Og hvordan kjentes smertene ut?

 

Kan være livmorbåndene som strekker seg, det kan være ganske ubehagelig.

Selv sliter jeg med vondt i siden under aktivitet, kjennes ut som hold i siden på en måte og det strammer i magen, har fått vite at det er kynnere. er selv 23+4 i dag.

Jeg har også hatt det sånn en god stund. Alltid når jeg går tur selv om det bare er et bittelite stykke og jeg går veldig sakte. Det hugger tak på høyre siden, kjennes ut som hold og magen blir helt stram. Er dette kynnere? Er det sånn at man skal prøve å unngå det eller ta noen forhåndsregler? Jeg trodde at det var at jeg var i dårlig form og har derfor bare trosset det og fortsatt å gå tross smerter. Men det gir seg ikke selv om jeg har gått masse turer i det siste... Jeg trodde kynnere var noe annet..

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...