Nesly Skrevet 11. juli 2006 #1 Skrevet 11. juli 2006 Er 13+ 4 og har enda ikke fått gravid-mage.. men de siste 2-3 ukene kjent et hardt punkt helt nederst på magen, rett under bikinikanten.. Noen ganger kjenner jeg området ganske godt, andre ganger ikke så godt.. Er det andre som har kjent dette? Er det livmoren jeg kjenner eller..? Hvordan er/var dere andre i uke 14, begynt å få mage? (Hvis ikke, når kom den..?)
gullskattmamma Skrevet 11. juli 2006 #2 Skrevet 11. juli 2006 Tror nok det er livmoren du kjenner ja:-) Jeg hadde en liten kul på magen da jeg var i uke 14. De som visste at jeg var gravid klarte å se at jeg var det. Men den var ikke så stor at andre kommenterte det.
rødhette* Skrevet 11. juli 2006 #3 Skrevet 11. juli 2006 Jeg er 13+5 idag, og er kjempehard i magen. Vært det lenge. Jeg har fått bitteliten kul på magen. For de som ikke vet jeg er gravid, er jeg ikke sikker på om jeg ser gravid ut eller om det bare ser ut som jeg har spist for mye godterier, når jeg bruker trange klær, hehe. (Har spist så sunt etter jeg ble gravid, så den lille kulen er helt og holdent pga graviditeten )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå