Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ei jente født 051277. Ser du hvordan det vil gå fremover og om når jeg får flere barn? Har en sønn på 1 år fra før. Ser du også hvilket kjønn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Får opp rikdom og stabilitet rundt deg som gjerne er opparbeidet av deg selv eller tidligere generasjoner.Ser penger i lufta for deg,og det kan ha med arv bonuser eller huskjøp å gjøre.Du er ett familie menneske,og elsker å ha dine nærmeste rundt deg til enhver tid.Ser dine nærmeste er flink til å støtte opp om familielivet ditt.Du vil snart få oppleve en form for spenning i livet som vil gi deg en god følelse.Dette er en fin tid for huskjøp eller familieforøkelse.Får opp mye kjærlighet rundt dere som familie,og dere setter stor pris på hverandre.Mulig dere får endel invitasjoner i sommer.Får opp graviditet iløpet av høsten på deg,og det er enda en gutt i vente.Får frem muligheten for ei jente etter gutt nr 2.Ser 3 barn tilsammen med deg.

Skrevet

Hei Junta, takk for svaret. Men jeg skjønner ikke hvor alle de pengene skulle kommet fra. Jeg er nemlig ei ganske alminnelig jente, og er verken rik eller har noen i familien som er det. Men stemmer at jeg er familiekjær:-).

Skrevet

Rikdom er ikke ensbetydende penger.Det kan feks bety et rikt samhold i familien der alle er flinke til å ta vare på hverandre.

Rikdom kan være et vidt begrep.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...