Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

lang dag.. trøtt og dritt lei.. skulle hatt fri helg neste helg, men neeeida.. jeg kom på jobb i dag og så på listen! da hadde sjefen sotte meg opp på jobbing på lørdag også! uten å spørre om det passet!!! kan ikke huske sist lørdag jeg hadde fri.. argh.. + datteren til samboer min har bursdag den dagen, å vi skulle holde famile selskap.. TYPISK!

 

nok suttring, måtte bare få det ut..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan de bare sette deg opp på liste uten å spørre???

Skrevet

tydligvis!! argh..er så irritert.. er sånn jeg vil ringe meg syk inn.. synes det er toppen av frekkhet! står at det kan bli forandringer på vaktplanen, men det går jo an å RINGE å høre om det passer.. hvertfall når vi har fått den for leenge siden..

Skrevet

Kan du ikke bare si at det ikke passer akkurat den lørdagen da??????

 

 

Skrevet

sa i fra, men fikk beskjed om at da måtte jeg få noen andre til å ta vakten selv.. hvordan skal jeg det da? når nesten alle er på ferie og har planer.. har vært borti mye rot med vaktplaner og mye fram og tilbake på tidligere jobber, men har ALLTID fått en telefon om det passer..

Skrevet

Det har ikke sjefen din lov å gjøre! Han/hun kan sette deg opp, men om det ikke passer så har sjefen selv ansvar for å finne en annen som kan jobbe for deg!! Jobber som butikksjef selv, og vet at det der ikke er lov! Bare gi beskjed at du ikke kan, og si at det ikke er ditt ansvar å passe på at dere har folk som kan ta vakten! Fy det der er frekt asså!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...