Anonym bruker Skrevet 8. juli 2006 #1 Skrevet 8. juli 2006 skal man gi tran om man gir collett mme?? siden det er m omega 3 tenkte jeg...? at det ike blir "overdose"...??? noen som vet?
SurreGuri Skrevet 8. juli 2006 #2 Skrevet 8. juli 2006 Jeg kom til å tenke på det for en stund siden. For jeg har alltid gitt collett og tran sammen. Spurte helsesøster om dette på Hs og da sa hun at mengden i colletten er så liten at jeg måtte bare gi begge deler. Så det har jeg gjort. Men det er ikke nødvendig å gi tran dersom hun bare spiser collett og ikke fast føde, for da blir jo mengden mme mere enn for de barna som spiser annet også.
Gjest Skrevet 8. juli 2006 #3 Skrevet 8. juli 2006 Hva med "overdose" av D-vitamin da???? For det er vel D-vitamin i collett?? Mener jeg fikk beskjed fra HS om at jeg ikke trengte gi tran til førstemann da han fikk NAN.......????? *klø seg i hodet*
Anonym bruker Skrevet 8. juli 2006 #4 Skrevet 8. juli 2006 ----hm..jeg gir tran jeg nå da uansett :) takker
ostekaka Skrevet 8. juli 2006 #5 Skrevet 8. juli 2006 gi tran eller d-dråper samme vhilken melk de får, er beskjeden jeg har fått.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå